Кина бр.1 Куќа за контејнери - Совршено едноставна

Јазик
Производи
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Постојат различни стилови на контејнерски куќи по ваш избор. Сите тие се изработени од еколошки лесен челик и EPS/IEPS/ сендвич панел од стаклена волна што може да биде ветроотпорен, огноотпорен, водоотпорен, отпорен на удари. Значи квалитетот е доверлив. Доколку сте заинтересирани за нашите производи за контејнери, не двоумете се да оставите порака.
Wellcamp лесен челичен контејнер Вила ниска цена, Wellcamp CV-2
Wellcamp лесен челичен контејнер Вила ниска цена, Wellcamp CV-2+https://www.prefab-house.com
Трговија на големо со модерен транспортен контејнер куќа за набавка на хотели
Барате модерни куќички за транспортни контејнери? Wellcamp е специјализиран за транспортни контејнерски куќи, кои може да се приспособат за вашите различни барања. Ве молиме контактирајте со нас!
Разновидност на контејнер куќа на големо
Ако барате куќичка за контејнери на големо, треба да изберете WELLCAMP, најдобриот производител на контејнерски куќи, специјализиран за различни видови куќички за контејнери повеќе од 13 години. Ве молиме контактирајте со нас!
Брзо инсталирајте модерна куќа за контејнери со преклопување со тоалет
Ако барате болници за контејнери, треба да изберете WELLCAMP, кој е специјализиран за различни куќички за контејнери. Ве молиме контактирајте со нас!
Решение
За да подготвиме програми пред клиентите да дојдат да ја посетат фабриката, за време на состанокот ќе ја запознаеме нашата фабрика& производите и покажете им ги видеата од производите. Сите клиенти ќе се пофалат дека нашата фабрика е многу убава и јасна, тоа е важна причина што луѓето не избираат во конкуренција. Покрај тоа, ќе откриете дека има многу влади околу светот ќе соработува со нас.можеби не сме најголемите, но ние сме најсилните во полето на монтажни куќи. понатаму ќе бидеме сè помоќни.се надеваме дека ќе ја добиеме вашата силна поддршка.
Случај
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Велкамп има многу проекти низ целиот свет, продававме куќи со контејнери& контејнерски вили и монтажни куќи итн. во повеќе од 50 окрузи. Како што се САД, Мексико, Канада, Австралија, Африка, Блискиот Исток и така натаму.
Во моментов, Container Houses се сè попопуларни во светот, а во меѓувреме организиравме професионален тим за продажба и дизајнерски тим за да ги реши сите прашања од вас.
Лесен челичен преклопен контејнер Куќа за работник, Wellcamp F-12
Лесен челичен преклопен контејнер куќа за работник, Wellcamp F-12+https://www.prefab-house.com
Соба за изолација на готови контејнери за брзо инсталирање 2020 година со тоалет
Соба за изолација на готови контејнери со брза инсталација 2020 година со тоалет+https://www.prefab-house.com
Еко-пријателски материјал за преклопен контејнер Куќа во боја Wellcamp F-9
Еко-пријателски материјал за преклопен контејнер куќа во боја Wellcamp F-9+, https://www.prefab-house.com
Мобилна пренослива монтажна куќа за преклопен контејнер, Wellcamp F16
Мобилна пренослива монтажна куќа за преклопување контејнери, Wellcamp F16+https://www.prefab-house.com
За нас
ГУАНГДОНГ WELLCAMP ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКТУРА& МОДУЛАРНО ДОМУВАЊЕ CO.,LTD. е 100% фабрика за извоз која има повеќе од 14 години искуство во префабрикувани станбени области. нашата фабрика лоцира во градот Жаокинг, Гуангдонг, Кина, површина од 20000 m² и канцеларија лоцира во градот Фошан, Гуангдонг, Кина.
Имаме професионален тим за инсталирање инженери со повеќе од 13 години искуство. Wellcamp се посветува да понуди монтажни решенија за канцеларии, студентски домови, изложбени салони, кампови, челични конструкции, куќички за контејнери, пренослив тоалет и вили итн.
ПОДГОТВЕНИ СЕ ДА ЗБОРУВАТЕ ЗА WELLCAMP?
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање