Shtëpia e kontejnerëve Nr. 1 e Kinës - krejtësisht e thjeshtë

Gjuhe
Produktet
LEXO MË SHUMË
Ka stile të ndryshme të shtëpisë së kontejnerëve për zgjedhjen tuaj. Të gjitha janë prej çeliku të lehtë miqësor ndaj mjedisit dhe panel sanduiç EPS/IEPS/ lesh xhami që mund të rezistojë ndaj erës, të papërshkueshëm nga zjarri, të papërshkueshëm nga uji, të papërshkueshëm nga goditjet. Pra, cilësia është e besueshme. Nëse jeni të interesuar për produktet tona të kontejnerëve, ju lutemi mos hezitoni të lini një mesazh.
2020 Shtëpi të reja me kontejnerë parafabrikate për shitje me dy dhoma gjumi
2020 Shtëpi të reja me kontejnerë parafabrikate për shitje me dy dhoma gjumi+https://www.prefab-house.com
Furnizimi shtëpie i parafabrikuar me panel sanduiç të thjeshtë me porosi
Nëse po gjeni shtëpi të parafabrikuara me panel sanduiç, duhet të zgjidhni Wellcamp, i cili mund të sigurojë shtëpi të parafabrikuara profesionale për të gjitha nevojat tuaja. Ju lutem na kontaktoni!
Shtetet e Bashkuara Gjermani Shtëpi standarde me dy dhoma gjumi me kontejnerë të zgjerueshme
SHBA Gjermani Shtëpi standarde me dy dhoma gjumi me kontejnerë të zgjeruar+https://www.prefab-house.com
Çmimi i Fabrikës Parafabrika Moderne Jeshile Për Shitje me Shumicë për Zyra
Gjetja e shtëpive të parafabrikuara të gjelbërta? Mund të gjeni detaje rreth shtëpive të parafabrikuara në Wellcamp. Ju lutemi na kontaktoni dhe ne nuk do t'ju zhgënjejmë: https://www.prefab-house.com
Zgjidhje
Për të përgatitur programe përpara se klientët të vijnë për të vizituar fabrikën, gjatë takimit ne do të prezantojmë fabrikën tonë& produktet dhe tregojini atyre videot e produkteve. Të gjithë klientët do të lavdërojnë që fabrika jonë është shumë e bukur dhe e qartë, kjo është një arsye e rëndësishme që njerëzit të na zgjedhin në konkurrencë. Përveç kësaj, do të zbuloni se ka shumë qeveri rreth bota do të bashkëpunojë me ne. mbase ne nuk jemi më të mëdhenjtë, por jemi më të fortët në fushën e shtëpive të parafabrikuara. Në vazhdimësi do të jemi gjithnjë e më të fuqishëm. shpresoj se mund të marrim mbështetjen tuaj të fortë.
Rast
LEXO MË SHUMË
Wellcamp ka projekte të shumta në mbarë botën, ne kemi shitur shtëpi me kontejnerë& vilë me kontejnerë dhe shtëpi të parafabrikuara etj. në më shumë se 50 counties.Such si Shtetet e Bashkuara, Meksika, Kanadaja, Australia, Afrika, Lindja e Mesme etj.
Aktualisht Shtëpitë e Kontejnerëve janë gjithnjë e më shumë të njohura në botë, ndërkohë që ne organizuam ekipin profesional të shitjeve dhe ekipin e projektimit për të zgjidhur të gjitha pyetjet nga ju.
Shtëpia e kontejnerëve të palosshëm prej çeliku të lehtë për punëtorë, Wellcamp F-12
Shtëpi e kontejnerëve të palosshëm prej çeliku të lehtë për punëtorë, Wellcamp F-12+https://www.prefab-house.com
2020 Dhoma e izolimit të kontejnerëve parafab me instalim të shpejtë me tualet
2020 Dhoma e izolimit të kontejnerëve parafab me instalim të shpejtë me tualet+https://www.prefab-house.com
Shtëpia e kontejnerëve me ngjyra të palosshme me materiale miqësore me mjedisin Wellcamp F-9
Shtëpia e kontejnerëve me ngjyra të palosshme me materiale miqësore me mjedisin, Wellcamp F-9+, https://www.prefab-house.com
Shtëpi portative për kontejnerë të palosshëm parafab, Wellcamp F16
Shtëpia portative e lëvizshme e kontejnerëve parafabrikate të palosshme, Wellcamp F16+https://www.prefab-house.com
Rreth Nesh
GUANGDONG WELLCAMP Strukturë çeliku& CO Strehimi MODULAR, LTD. është një fabrikë 100% eksportuese e cila ka më shumë se 14 vjet përvojë në zonën e banesave të parafabrikuara. Fabrika jonë gjendet në qytetin Zhaoqing, Guangdong, Kinë, zonë 20000 m² dhe lokalizohet zyra në qytetin Foshan, Guangdong, Kinë.
Ne kemi një ekip profesional në instalimin e inxhinierëve me më shumë se 13 vjet përvojë. Wellcamp dedikohet të ofrojë zgjidhje të parafabrikuara për zyra, konvikte, ekspozita, kampe, konstruksione çeliku, shtëpi kontejnerësh, tualete portative dhe vila, etj.
GATI PËR TË FLASË PËR WELLCAMP?
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.

Dërgoni kërkesën tuaj